İşletmenizi Telefondan Yönetmeye Yarayan Programlar

0 0

Küçük bir işletmeyi yürütmek , hareket halindeyken bile etkili bir şekilde yapılabilir . Tek ihtiyacınız olan şey telefonunuz.

Hemen hemen her şey için bir uygulama var ve bazıları özellikle işletmeler için etkili olduğunu kanıtlıyor. Bunlar finanstan e-posta pazarlamaya kadar her şey olabilir, ancak bazı durumlarda telefonlar iş için en iyi araç olabilir. Fotoğraf çekmeyi ve bunları belgelere eklemeyi veya e-postalara eklemeyi kolaylaştırırlar.

Ankete göre bunlar, girişimcilerin ve işletme sahiplerinin en yararlı buldukları ilk altı uygulama. Birçoğu tamamen ücretsizdir.

1. Slack 

Slack , ekip işbirliği için harika olan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Ekip üyeleriyle kolayca iletişim kurmak için özel mesajlaşma ve grup özellikleri içerir.

Küçük işletmeniz büyüdükçe, bireysel ekipler için ayrı grup sohbetleri oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Slack, iOS ve Android’de mevcuttur.

2. Mailchimp

MailChimp , e-posta pazarlamanızı oluşturmak ve yönetmek için kullanışlıdır. Böylece, uygulamadan pazarlama e-postalarını kolayca gönderebilir ve aynı zamanda sosyal medya farkındalığını etkinleştirebilirsiniz.

İşin pazarlanması söz konusu olduğunda her şeyi perspektife koyduğundan, pazarlama uzmanlığına sahip olmayan küçük işletme sahipleri için harikadır.

MailChimp, iOS ve Android’de mevcuttur.

3. Adobe Spark Post 

Adobe Spark Post , doğrudan telefonunuzda iş broşürleri ve bir logo tasarlamanız için farklı tasarım şablonları içeren bir grafik tasarım uygulamasıdır.

İOS ve Android’de mevcuttur.

4. iZettle

iZettle , telefonunuzdan ödemeleri kolayca yapmanızı ve işlemenizi sağlayan bir ödeme işleme sistemidir. Uygulama iOS ve Android için ücretsizdir ancak kart okuyucuyu satın almanız gerekir.

5. Sprout Social

Sprout Social , sosyal medya platformlarınızda içerik planlamanızı kolaylaştıran bir sosyal medya yönetim uygulamasıdır.

6. Microsoft Teams

Microsoft Teams , video konferans, dosya paylaşımı ve anlık mesajlaşma için etkili bir şekilde çalışır. Uygulama ile hareket halindeyken anında çağrı alabilir ve mesajlara yanıt verebilirsiniz.

İOS ve Android’de mevcuttur.

Mevcut telefonunuzun bir yükseltmeye ihtiyacı varsa , en iyi bütçeye uygun telefonlardan oluşan toplamamıza bir göz atın .

Yukarıdaki altı uygulamaya ek olarak, işte sizin kadar yararlı bulabileceğiniz seçimlerimizden bazıları.

PayPal

PayPal , kolayca para aktarmanıza ve almanıza olanak tanıyan merkezi bir ödeme portalıdır. 

Web sitenize eklenen bir PayPal seçeneği varsa, müşteriler siz anında uyarı alırken başarılı bir şekilde ödeme yapabilir. Ayrıca başka şeyler için para transfer etmenin de iyi bir yoludur.

Uygulamayı kullanmak için aylık ücret yoktur (PayPal yerine işlem başına ücret alınır) ve ayrıca bir kart okuyucu aracılığıyla mağaza içi ödemeler için de kullanılabilir.

PayPal, iOS ve Android’de mevcuttur.

Gmail

Google uygulamalarının bir parçası olan harika bir e-posta hizmeti. Uygulama, gelen e-postaları takip etmenize yardımcı olabilir ve ayrıca sorgulara hızlı yanıtları filtreleyebilir.

Bir Gmail hesabınız varsa, Google Dokümanlar, E-Tablolar, Meet gibi şeylere ve elektronik tablolar ile görüntülü ve sesli görüşmeler için diğer uygulamalara da ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Gmail, iOS’ta mevcuttur ve birçok Android telefonda yerleşik bir uygulamadır.

Ayrıca , küçük işletmeler için en iyi uygulamalardan bazılarına da göz atabilirsiniz .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.